חניוני קרוואנים בישראל

קרוואנים הם כבר תופעה נפוצה מכדי שיוכלו להתעלם מהם אלא רצוי להצטרף אליהם. הקרוואנים נמצאים בכל מקום ומשמשים למטרות רבות וחלק מהן ידבר אליכם

החקיקה בישראל בנוגע לחניונים לקרוואנים עדיין מפגרת אחרי מה שקורה בתחום זה בעולם הגדול, ויש לקוות שיום אחד זה יסתדר לפי מה שנדרש בתחום זה. בינתיים, אפשר לבדוק מה אפשר לעשות בכל זאת עם קרוואנים וזה הרבה מאוד, אחרת לא היו כל כך הרבה קרוואנים בישראל. זה נכון למי שרוצה לבלות בהם חופשות וזה נכון שבעתיים למי שרוצה לגור בהם ולראות בהם פתרון שנקרא בית.

חופשות בחניוני קרוואנים זה כבר יותר נפוץ

גם אם זה לא הכי מקובל עדיין לצאת לחופשה בקרוואן ולא לצימר או מלון, אפשר ליהנות בהחלט מחניוני קרוואנים שמאפשרים לבעלי קרוואנים לבוא ולחנות אצלם. יש שטחים פתוחים בטבע ויש הבנה שמותר לבלות שם כמה ימים מבלי שפקחים יציקו. זה אכן דורש היערכות שנה וקצת יותר עבודה ותשומת לב מצד מי ששוכר קרוואן או קונה, אבל זה לא אמור להרתיע מי שרוצה לבלות בצורה כזאת את החופשות שלו. זוהי דרך חסכונית ונפלאה לבלות עם כל המשפחה ולהיות בשליטה מלאה על ההוצאות, על התנועה בדרכים לפי לוח זמנים משלכם ולא של המלון או שירות הארוחות בצימר.

זה מאפשר לכם לגלות מקומות נפלאים ולהגיע אליהם בלי תלאות מיוחדות. זה חוסך מכם כסף רב לכל לינה וזאת חוויה נהדרת לילדים שרוצים להוציא מהבית ולנתק אותם מהמסכים שהורסים להם את ההנאה מהחיים ומהילדות. זה נפלא לא רק לחופשה משפחתית אלא גם לחופשה זוגית רומנטית, לעשות דברים אחרית וזה אפילו לגיטימי לצאת לחופשה לבד עם עצמכם מבלי שיציקו  לכם בשאלות מיותרות.

מי בוחר בחניון קרוואנים?

פעם בעלי הקרוואנים היו אנשים שהתנסו בזה בחו"ל. היום הקרוואנים הם של כולם, מכל שכבות העם ובלבד שתהיה להם התשוקה לעשות משהו שונה ועצמאי לחלוטין, משום שהמשותף לאנשים כאלה הוא הרצון להחליט בעצמם מה לעשות ומתי ולא להיות כפוף ללוח זמנים של אף אחד. עוד בוחרים בקרוואנים אנשים שהחליטו לחלץ את המשפחה שלהם מחיים של היצמדות למוצרי דיגיטליים במקום לחוות את החיים ולצבור זיכרונות יפים ואמיתיים יותר ממש.

קרוואנים כפתרון מגורים

היום אנחנו רואים לא מעט אנשים שקונים אוטובוסים ישנים ומשפצים אותם, אבל זה דורש הרבה יותר כסף וטרחה וגם הוצאת רישיון מיוחד והכשרה כנהגים. זה אפשרי, כמובן משום שאוטובוס הוא קרוואן ענק בסך הכל, אבל קרוואן הוא זול יותר ונוח יותר להעמיד בשטחים צמודים לבית או למקומות שמרשים זאת כדי לשמש מגורים.

זה מתאים למי שנמאס לו מבית רגיל שהוא מוציא עליו הרבה כסף, וזה מתאים למי שרוצה לתת לבני משפחה לגור אצלם בשטח מבלי להפר את הפרטיות שלהם. זה מתאים מאוד לנוער מתבגר או לחיילים, או חיילים משוחררים שרוצים מקום משלהם בזמן הלימודים באוניברסיטה בזמן שהם עדיין פחות עצמאים.

חופש נצחי

אם תשאלו אנשים שבחרו בחופש כמצב פרמננטי בחיים ולהם הקרוואן הוא גם בית וגם רכב לחופשות ולטיולים, תגלו שאפשר לשלב בין כל האפשרויות ואפשר תמיד למצוא פתרונות. לא חובה, עם זאת, להצטמצם במובן הזה שהופכים למינימליסטים שאינם נהנים מהחיים. זה נכון שקרוואן אינו יכול להחזיק תכולה רבה, אבל לא בהכרח כדאי לוותר על הנאה מהחיים הטובים.

אפשר לעצב אות מחדש גם בקרוואן ואפילו ליהנות מאירועים שוויתרתם עליהם בחיים הקודמים, כמו אירוח באוויר הפתוח, ברביקיו עם חברים, ערבי שיחה ואירוח מיוחדים וערבי משפחה מעניינים עם המשפחה בלי הסחות דעת.

דילוג לתוכן